____________________________________________________________ Remonty elewacji ____________________________________________________________

Oferujemy klientom i wykonujemy usługi budowlane, w tym specjalizujemy się w wybranych gałęziach budownictwa. Szczególnym kierunkiem rozwoju są usługi elewacyjne, wykonanie i remonty elewacji oraz usługi dekarskie, krycie i remonty dachów. RITAPOL GROUP to duża firma usługowo-budowlana powstała z połaczenia kilku mniejszych firm. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców realizujących prace remontowo-budowlane, którzy wykonują swoje działania pod nadzorem kadry doświadczonych inżynierów budownictwa i architektów

Dzięki dużemu doświadczeniu w usługach remontowych, które zdobyliśmy przy realizacjach elewacji mniejszych i większych budynków, także elewacji wieżowców i galerii handlowych, gwarantujemy najwyższy poziom wykonanych prac, znakomitą organizację biegu robót dociepleniowych, tynkarski i elewacyjnych. Szybkie tempo i planowe zakończenia inwestycji, remontu to nasze znaki firmowe dobrej roboty.

W ramach naszych specjalizacji usług budowlanych wykonamy:

 • remonty elewacji tradycyjnych ( tynkowych )
 • remonty elewacji budynków wysokich ( wieżowce )
 • remonty elewacji zabytkowych
 • remonty elewacji docieplających
 • remonty elewacji z betonu architektonicznego
 • remonty elewacji ze szkła
 • remonty elewacji z drewna
 • remonty elewacji z bloczków i cegły
 • remonty elewacji na ruszcie
 • remonty elewacji z cegły klinkierowanej
 • remonty elewacji z piaskowca

Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę a także sprzęt i rusztowania do realizacji ww. zleceń naprawy ścian budynków. Każdy rodzaj prac został przez nas wykonany wielokrotnie na różnych obiektach m.in. kościołach, ambasadach, sklepach, magazynach, halach handlowych, przychodniach lekarskich oraz inwestycjach prywatnych. 

Typowy remont elewacji na małych budynkach.

Usługi remontowe w zakresie elewacji na budynkach wielorodzinnych ( bloki, wieżowce ).

 


renowacje elewacji i docieplenia

______________________________________________________________________  Usługi remontowe   ______________________________________________________________________

Gwarancja

Na wykonane prace, zarówno w zakresie realizacjo nowej budowy jak również wykonania remontów firma RITAPOL udziela wieloletnich gwarancji, potwierdzonych w umowie. Dajemy rękojmię rzeetelności budowlanej i serwisujemy ewentualne usterki natychmiast.

 

Malowanie elewacji

NIekiedy elewacje wymagają jedynie drobnych napraw, załatania dziur np. po gradzie , korekty spękanych połaczeń. Realizujemy także te drobne prace remontowe i wykańczamy elewacje przez malowanie i ewentualnie położenie tynku dekoracyjnego.

Elewacje zabytkowe

Praca przy renowacji i remontach elewacji kamienic i budynków zaliczonych do zabytkowych jest wyróznieniem dla naszej firmy. To potwierdzenie naszego doświadczenia i mistrzowskiego opanowania rzemiosła budowlanego. Dobór technologii wykonania i zastosowanych materiałów jest pod stałą kontrolą konserwatora.


Usługi remontowo-budowlane RITAPOL © 2015